Jūsu grozs
Nav preču
 
SIA Matracis Tev Jums piedāvā iegādāties preces uz nomaksu sadarbībā ar InCREDIT GROUP.
Par matračiem

Firmas MORAVIA COMFORT ( agrāk Gumotex) ražotie matrači

Radoša, pilnvērtīga dzīve ir vislielākā jebkura cilvēka vērtība un mērķis, neskatoties uz viņa vecumu, sabiedrisko stāvokli, dzimumu vai rasi. Lieliska veselība un pacilāts garstāvoklis - galvenais laimīgas esamības nosacījums - sevišķi ir atkarīgs no mūsu dzīves stila, kā izdodas savienot aktivitāšu un atpūtas attiecību. Labs miegs ir dabisks un vislētākais veids, kā nodrošināt ķermeņa un dvēseles mieru, atgūt spēkus un nakamajā dienā justies možam.

Vai vēlaties uzlabot sava miega kvalitāti,
...kā 93% no klientiem kas ir apmierināti ar MORAVIA COMFORT matračiem?

Vai gribat justies atpūtušies no rīta,
...kā 98% no klientiem, kas ir apmierināti ar MORAVIA COMFORT matračiem?

Vai cenšaties samazināt muguras sāpes,
...kā 85% no klientiem, kas ir apmierināti ar MORAVIA COMFORT matračiem?

Tad novēliet sev labu, pilnvērtīgu miegu, izvēloties jaunu Jūsu individuālajām veselības prasībām atbilstošu matraci no uzņēmuma MORAVIA COMFORT ražotās produkcijas.

Mēs piedāvājam kompleksu dažādu matraču un to piederumu sortimentu:
gultas un galdiņus, režģus, spilvenus, gultas pārklājus, gultas veļu.

Veselīgi guliet un ērti atpūtieties!

MORAVIA COMFORT izstrādājumiem tiek dota augstas kvalitātes garantija. Tas ir ilggadīgas materiālu radīšanas un ražošanas tradīciju un pieredzes rezultāts. Izstrādājumu īpašības un kvalitāte atbilst visstingrākajām Eiropas Savienības standarta ''Oko-Tex Standart 100" prasībām. Medicīniskie pētījumi pierāda, ka kvalitatīvs matracis palīdz izvairīties no dažādiem vesel\ibas traucējumiem un pozitīvi ietekmē cilvēka veselību.

Akciju sabiedrība MORAVIA COMFORT - lielākais matraču ražotājs Čehijā. Uzņēmums darbojas no 1952. gada, un ir Čehijas Mēbeļu ražotāju asociācijas un Polsterētāju un dekoratoru asociācijas biedrs. Tas ir viens no lielākajiem eksportētājiem valstī, kas pārdod savu produkciju Eiropas Savienībā un ASV.